24 Ağustos 2013

TTNET'e 2011'den Borcum Varmış 2013'te Akıllarına Gelmiş!

Ne hikmet ise 2011'de kapattırdığım TTNET Adsl hizmetimin arkasından kafalarına göre işletilip taa 2012'de iptal edilmesi üstüne ve 2012'de iptal edildikten sonra bile bunun üzerine 1 yıl geçtikten sonra icraya verilmesine çok şaşırdım.

Bu nasıl bir mantık veya bir insanı yanıltma şeklidir anlayamıyorum. Ödenmemiş 3 faturamız olabilir en fazla 3. faturadan sonra zaten hizmetimizi kesiyorsunuz bilmem yanlış mı biliyorum bana gidip 893 TL'lik borcunuz var nasıl diyebiliyorsunuz bunu anlamış değilim maalesef ki.

Nerede ise 3 yıl önce iptal edilmiş olan bir hesabın parasını şimdi tahsil etmeye çalışıyorsunuz. Bizim kanunlar hiç mi çalışmıyor 3 yılda mı bana sıra geldi ancak gerçekten merak ediyorum.

Ümit 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön