11 Aralık 2013

TTNET'e 1 Günlük Müracaatın Bedeli!

Müracaat ettiğimin ertesi günü iptal dilekçesi verdiğim halde bana 180 TL yakın fatura çıkartıldı. Şikayetçi oldum 30 TL yakın fatura bir daha çıkartıldı. İnternet faaliyete girmediği halde, modem verilmediği halde benden açıldığı için devlete verilen vergi bedeli isteniyor. Ve deniyor ki sistemlerimizde iptali 1 hafta sonra yapılmış. Sizlerin sistemlerinde iptal olabilmesi için açılması şartı var ise bundan müşterinize ne?

TTNET'e 3 kere şikayet yaptığım halde geri dönüş nezaketinde bulunmayan üstüne üstlük icra dosyası için tehditvari bir şekilde aranarak ödenmesi gerektiğini söyleyen sizlere sesleniyorum. Lütfen bu durumu düzeltin, araştırın ve lütfen nezaketen bir dönüş yapın. Güven sarsmayın!

Fatih 82 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Aralık 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Fatih15 Aralık 2013

  Bekliyoruz halen dönüş yok,

 • Fatih11 Aralık 2013

  14:38 de ilgili departman tarafıma dönüş yapmıştır ancak araştırılmadan aynı ısrarcı tutumda 'hat açılım bedeli ' adı altında ödenmesi gereken bedel olduğunu belirtmektedir. Ben 30 TL veya 50 TL peşinde değilim, hat açılsa amenna ,haksızlıktan dolayı aldığınız tavırlar yanlış, sisteminizin azizliğini tüketici kanunları gereği müşterilerinize yansıtamazsınız. Konunun ikili ilişkilere zarar vermeden mutlu müşteri edinmeniz adına olumlu sonuç beklemekteyim.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön