09 Aralık 2013

TTNET'den Zorunlu Abonelik!

TTNET abonesi olarak güncel kampanyalarından yararlanmak istediğimi söylediğimde, TTNET bünyesinde 24 aylık taahhüdüm olduğu belirtildi, TTNET tek şifre online işlem merkezinden kontrol ettiğimde taahhüt vermiş olduğum görüntülenmekte, evet 2011 yılında 12 aylığına böyle bir durum söz konusu ancak 2012 yılı itibariyle 24 aylık bir taahhüt vermiş değilim.

Müşteri hizmetleri ses kayıtlarının dinleneceğini belirtti bunun üzerine ses kayıtlarını bende dinlemek istiyorum, dedim itiraz edildi. TTNET'e sesli yanıt sisteminden verdiğim onayı bende dinlemek istiyorum (TTNET aboneliğinden vazgeçmeyi düşünen bir abone olarak nasıl olur da 24 aylık anlaşma yapabilirim)?

Oktay 47 Okunma

Cevaplar

  • Oktay 11 Aralık 2013

    TTNET A.Ş'e Sadece Gülüyorum, Ayıptır,Günahtır Tüketici Bu Derece'de Haksızlığa Uğratılmaz...

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön