12 Ocak 2015

TTNET'den Kurtulamıyorum.

Eylül ayında İnternet'imi kapatmak için TTNET başvurdum, başvurumu aldılar ama kapatmamam için her yolu denediler. O anda onların gözünde en değerli insan ben olmuştum. Neyse adamları en sonunda ikna ettim İnternet'imi kapattılar.

Bana 25 kuruş borcunuz var onu da yatırın dediler. Ben hemen onu da yatırdım TTNET'e borcum falan kalmadı onlarda İnternet'i kestiler. Aradan kaç ay geçti 3 ay,3 ay sonra bana TTNET ten gelen
fatura 11 TL borcunuz vardır.

Güya aboneliğim 15/12/2014 bitmiş kendileri çok düşünür müşterilerini, biraz daha fazla para koparma adına herhalde bu kadar geç sonlandırdılar, aradaki ayların da ücreti kesmişler.

Vedat 1.123 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Funda Hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön