06 Kasım 2014

TTNET Zorunlu Gösterilen Reklamlar!

Adres çubuğuna girmek istediğim adresi yazıyorum. Örneğin www.sahibinden.com, www.ogrenci. Anadolu.edu.tr vs. bu ve benzeri sitelere girmek istiyorum fakat karşıma TTNET'in sitesi açılıyor. Site bile değil TTNET'in reklamı geliyor. Sayfayı yeniliyorum kapanmıyor. Gitmek istediğim adresi google üzerinden aratıp girmek istiyorum yine TTNET reklam sayfasına yönlendiriyor. Arkadaşım zorla reklamını gösteriyorsun. Özgür hayatıma engel oluyorsun. Dayatma usulü bana zorla kendi reklamını izlettiriyorsun. İnternet artık her yerde! Evdekini kapatıp telefon ile de işlerimi görürüm. Sana mecbur değilim. Beni gitmek istediğim sayfadan alıkoyarak bana zorluk çıkartıyorsun. Ciddi anlamda şikayetçiyim.

Hakkı A. 259 Okunma

Cevaplar

  • Hakkı A.11 Kasım 2014

    aradılar görüştük bir daha reklam almayacaksınız dediler yine devam ediyor. yine istediğim siteye giremiyorum. yine yönlendiriliyor.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön