24 Aralık 2014

TTNET Zorla Paramızı Almak İçin Her Yolu Deniyor!

Kapatmak istediğim TTNET internet hizmetini kapatmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Her şeyde teknoloji kullanıyoruz. Ama interneti kapatırken ıslak imza gerekiyormuş. Bayilerden yapılabilir imza vereceksiniz dediler. İmza vermek için gittim bayiye genel merkeze gidin diyorlar. Tam 2 saat zamanım gitti. Şimdi de genel merkezden interneti kapatmaya gideceğim orada da aynı sorunlar olacaktır.

Daha önce de Tivibu'yu haberim olmadan verdiler. 2 ay kullanmadan paramızı aldılar. Bu hak istismarına birileri dur desin. Firmaya paramı son kuruşuna kadar helal etmiyorum.

Yavuz 246 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz14 Mayıs 2015

    hiçbir şey yapılmadı 8 aydır uğraşıyorum sözde dondurdular hala fatura gönderiyorlar. Şimdi de yeni bir yol bulmuşlar adresiniz yanlış diyorlar buranın adresi hiç değişmedi her gün yeni bir yol buluyorlar paranızı almak için ben bu firmadan kurtulamadım ayrıca çalışanlarını da kınıyorum bize zulüm yapıp bu haksızlığa dur demedikleri için

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön