26 Aralık 2013

TTNET Yüzünden Dosya İndiremiyorum!

Yaklaşık 1 aydır bu konudan dolayı şikayetçiyim. Ama kimse geri dönüş yapmadı TTNET'i aradım dedim. İnternetim hızım düşük dosya indiremiyorum diye. Forum oluşturdular 1 ay oldu hala düzelme yok ilgilenme diye bir şey yok hiç bir çözüm yok verdiğimiz paralar çöpe gidiyor. İnternetinizi bile kullanamıyoruz.

Hala dönüş yapmadılar. Sorunum çözülmedi.

Gökhan 42 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan26 Aralık 2013

    bir zahmet artık beklıyorum

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön