12 Haziran 2014

TTNET Yüksek Ücretlendirme ve İnternet Kesintisi.

Tarifem sınırsız olmasına ve 49' tl ücretlendirmeye karşın yaklaşık dört, beş aydır süregelen yüz küsuratlı telefon faturaları ile karşılaşıyorum. Asla kendi tarifem olan fiyatta bir fatura ile karşılamadım. Bunların dışında yirmi-yirmi beş dakikalık bir kullanımdan sonra mutlaka bir internet kopma bağlantısı ile karşılaşıyorum. Bundan öncesinde bu hatta, bir kez dahi internet kopukluğu yaşamışlığım yoktu, fakat son dört, beş aydır bu sorunlar ile karşılaşıyorum ve hayli sinir bozucu durum olmaya başlayınca çareyi de burada aradım.

Anıl 83 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön