TTNET Yüksek Ping, Yavaş İnternet!

Hakan Ö. |

Hafta sonu ayın 12'sinde Yalın fibernet abonelik başvurusu yaptık pazartesi günü modemimiz bağlandı. Aboneliğimiz bu sabah başlatıldı. o reklamlarda anlatılan yüksek hızlı fiber netin keyfine varacağımızı düşünüyorduk ki hiç de öle olmadı. İnternet üzerinden oynanan oyunların sunucularında ping imiz 140 civarı seyir ediyor ping sorunumuzun acilen çözülmesini istiyoruz.

Bunun yanı sıra internet hızımız 16 Mbıtı bir kere gördüm yalan söylemeyelim 8 Mbıt civarı 24 Mbıt nerede? Nerede o reklamlarda bahsettiğiniz yüksek hızlı internet? Yüksek hızım olsun tamam pingim 50'nin üstüne çıktıktan sonra yüksek hızın ne anlamı var? Lütfen sorunumuzu çözün çağrı merkezinden olmuyor bu işler!

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  15:52

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Hakan Ö.
  16 Eylül
  17:19

  Son hız testinin fotoğrafını atmak isterdim 7.9mbit gözüküyor ki o da yalan bence. Hız testi 7.9 olsa bile güle oynaya video oynatmalı oynatmıyor. pingim hala 150lerde telefonda acıklama yapan bayan bana pingin ne olduğunu tanımlıyor dalga geçer gibi girdiğim serverdan kaynaklandığını iddaa ediyor her zaman girdiğim serverda fiber olmayan yalın internetim varken max 50 pingim vardı. 480p video dolmuyor diyorum bizim incelemelerde bir sorun olmadığı gözüküyor diyor sanki yalan söylüyoruz. Şikayetçiyim hala sorunumun çözülmesini istiyorum. Kısacası ne bi oyun zevkim var ne de bir şey izleyebiliyorum sözde fibernet insan gibi port ayarlayın bize ne biliyim bir şey yapın yalan söylemiyoruz burada!

 • Hakan Ö.
  16 Eylül
  16:25

  Sorun devam ediyor 480p film dahi izlenmiyor ping 150 200 civarlarında umarım çözersiniz böyle fiber olmaz.

 • 16 Eylül
  14:33

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.