06 Mayıs 2013

Ttnet Yüksek Ping Sorunum Var ve Yardım Eden Yok!

Uzun süredir internet te yurt içi ve özellikle yurt dışı bağlantılarında çok yüksek ping değerleriyle uğraşıyorum. TTnet'i aradığımda kaba ve aynı zamanda yetersiz müşteri temsilcileri bunu onlar çözemediğini 11820 yi aramamı ve ya bir bilgisayarcıya danışmamı söylüyorlar. İşin komiği esas bilgisayarcının yapabileceği hiçbir şey yok. Sorunumun bir an önce çözüme ulaştırılmasını talep ediyorum.

Cenk 31 Okunma

Cevaplar

  • Cenk07 Mayıs 2013

    Aradılar bizim sistemlerde bir problem görünmüyor dediler çok yardımcı oldular sankide...

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön