26 Ağustos 2013

TTNET Yüksek Faturaya İtiraz Ediyorum!

Sınırsız 52 TL öderken fiyat değişikliği olunmayacak denilmesine rağmen 62 TL mayıs 58 TL haziran 57.75 TL ağustos ödemeye mecbur bırakıldım. TTNET'in 7011220333 nolu abonesiyim defalarca çağrı merkezine itirazda bulundum mail attım siz ne yapmak istiyorsunuz bu itiraza da cevap alamazsam tüketici haklarına şikayet edeceğim ve aboneliğimi sona erdireceğim tek interneti siz satmıyorsunuz.

En kısa zamanda bunun düzeltilmesini haksız olarak aldığın paraların iadesini istiyorum.

Hūlya 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön