15 Ocak 2014

TTNET Yüksek Faturalar

Geçen yıl ocak ayında TTNET' in üniversiteli öğrenciler için yaptığı yalın internet paketine abone oldum. Normalde paket ücreti 51 TL olması gerekirken ilk ay 53 TL ve diğer bütün aylar 60 ila 63 TL arası fatura geldi ve ödedim. Neden en başta abone olurken aylık en fazla vergiler dahil 53 TL geleceğini söyleyip, sonradan faturaları yüksek gönderiyorsunuz?

Faturamın düzeltilmesini ve bu aya kadar benden alınan fazla bedellerin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Aksi halde tüketici hakları mahkemesine başvurmak zorunda kalacağımı belirtirim.

Ferda 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön