11 Kasım 2014

TTNET Yüksek Faturalandırma!

10 ekimde müşteri temsilcisi ile görüştüm bir önceki yıldan taahhüdüm bittiği için yeni kampanyaya 24 aylık taahhüt verdim. 10 ekim olduğu için beni gelecek faturanın yüksek olacağını bir sonraki faturanız düzelecek dedi.

İlk fatura 77 geldi neyse ödedik. Bu ay düzelir diye beklerken fatura yine yüksek 63,75 TL geldi. Bu nasıl anlaşma müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmeler kayıt altına alınıyorsa dinleyin tekrar. Neyse iptal etmek için talepte bulunduk bu seferde taahhüt verdiniz artık 1 ay kullanmış olsanız bile size 42 TL ceza gelecek dediler! Ya cezalar doğru geliyor da dediğiniz gibi faturalar neden fazla geliyor? Neden şartlara sözlere sadık kalınmıyor.

Selim 170 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön