16 Nisan 2013

Ttnet Yüksek Fatura!

Ekim 2012 tarihinde Kayseri’ye özel yapılan sınırsız internet+tivibu ev+ttnet alo 39 TL kampanyasına başvurdum. Ama Ekim ayından sonraki faturalar hep yüksek geldi. Şikayete gittik, kampanya kaydımız ya yapılamamış, ya da yanlış yapılmış. Bizi iki hafta beklettiler, bu sırada internetin kullanıma kapanmaması için adımıza düzenlenen yüksek faturaları ödemek zorunda kaldık.

Birkaç kez gidip geldikten sonra sorun düzeltildi dediler. Fakat bu sefer de bizi başka bir kampanyaya kayıt etmişler. Faturalar yine yüksek. Bu işlemlerin yapıldığı yer de Genel Müdürlük. Ben gidip saatlerce sıra bekleyip olumsuz sonuçla dönmek zorunda değilim. Sorun arık çözülsün yoksa gerekli mercilere başvuracağım.

Cem 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön