10 Nisan 2013

Ttnet Yüksek Fatura!

Telekom aboneliğime ait faturam yüksek geldi. Faturayı incelediğimde bağlantı ücretinin geçen aya göre yüksek tahsil edildiğini gördüm. 12 aylık yalın internet taahhüdüm dolmadan ücreti artırmaları noktasında Telekom müşteri hizmetlerini aradığımda beni oyalamaya çalıştılar.Aslında bu ay interneti kapatacaktım ama 10 nisan'dan önce kapatamıyorum çünkü sözleşme o zaman bitiyor.Şimdi yüksek gelen fatura tutarımın düzeltilmesini istiyorum.

Ferdi 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön