02 Nisan 2013

Ttnet Yüksek Fatura!

01. 12. 2013 tarihinden itibaren 2 mobil cep ve Ttnt ediyesel faturamı fazla tl gönderiyor şikayetlerime rağmen 3 hattımında ödenmiş faturalarını ankara genel müdürlüğe ibraz etmeme rağmen şikayetimi hiç bir şekilde dikkate almadılar ve sizin bildirimlerinizide dikkate almayıp geri dönüş bile yapmadılar borcum 89 te istedikleri fiyat 111 tl arayıp sormak zahmetinde bile bulunmadılar, bu durumda sizin hiçbir hükmünüz kalmıyor defalarca arayıp bu duruma ihtiraz etmeme rağmen yinede bir çözüm bulamazsanız kanuni yollara baş vuracağım sizinle aboneliğimi iptal edeceğim acele cevap.

Emrullah 63 Okunma

Cevaplar

  • Emrullah 06 Nisan 2013

    hiştebile arayıp sorunun çözüldüğünü söylemediler onlar aynı bildiklerini yapıyorlar ve ttnet ten hiç mem mun değilim onlar bildiklerini yapıyor

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 01.04.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön