29 Kasım 2013

TTNET Yine Sorunlu Hizmet!

Bir ay içerisinde 4. kez internet ve telefonum kesildi. Uzun süre. Akşam 9 gibi gitti ertesi sabah ise 9 gibi geldi. Son seferinde ise saat 11:30 ve hala yok İnternet'im. TTNET Müşteri hizmetlerini aradığımda ise kibar sözcükler ve sonuç yok.

Sık kesinti olduğundan kullanmadığım günlerin faturamdan düşürülmesini iki hafta önce talep ettim. Bir Allah'ın kulu aramadı. Hep laf. Buraya yazdım ya on dakikaya ararlar. Müşteriye biraz olsun değer verilir.

Sadrettin 22 Okunma

Cevaplar

  • Sadrettin30 Kasım 2013

    attıkları mail aynen şu şekilde. Değerli Müşterimiz, www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili olarak, 29.11.2013 tarihinde bize iletmiş olduğunuz ve 172069903 numaralı bildiriminiz ile ilgili birimimizin araştırmaları devam etmektedir. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. SAKIN ÇÖZÜLDÜ SANMAYIN EY AHALİİİ

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön