Kumru A. Teşekkür Mesajı

şikayetim ile ilgili tarafıma dönüş yapılmış ve sorun çözülmüştür. Teşekkür ediyorum

TTNET Yine İlgisizlik ve Çözüme Kavuşamayan Arızalar!

Kumru A. |

Daha önce de TTNET ile ilgili yazdığım sorunlar devam etmekte ve yine 1-2 gün boyunca çözülmeyecek. Saat 14.00 civarında TTNET arayıp internet sinyalimin ve Tivibu kullandığım için TV yayını da alamadığımı bildirdim ve hala internet sorunum çözülmedi.

1 hafta önce yine aynı sorun için gelen TTNET servis personeli önceki arızalarda gelenlerle aynı şeyi söylediler "-sorun bizden kaynaklanmıyor ankastre kutusundan yani tesisatta arıza var" dedi ve gitti. 3 gün internetsiz kaldım (Peki binadakiler nasıl bina içindeki hat kutusu arızalıyken internet kullanabiliyorlardı?) Ben tesisatçı çağırdım ve tesisatta sorun olmadığını söyledi. Müşteri hizmetlerini arıyorum kimse yardımcı olmuyor artık kalıcı çözüm istiyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  16:04

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Kumru A.
  01 Temmuz
  15:38

  şikayetim ile ilgili tarafıma dönüş yapılmış ve sorun çözülmüştür. Teşekkür ediyorum

 • 01 Temmuz
  13:23

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.