12 Eylül 2013

TTNET Yıllar Sonra Gelen Ödeme Emri!

Posta kutusuna bırakılan 23. 08. 2013 tarihli yazıda 14. 09. 2009 tarihinde iptal ettirdiğim TTNET hizmeti için gecikme bedeli hariç 61, 71TL borcum olduğu ve 13. 09. 2013 tarihine kadar ödemezsem icraya verileceğim, ekstra masraflara katlanmak zorunda kalacağım belirtiliyor.

Öncelikle; yeri yurdu telefonu belli, her an ulaşılabilir biri olarak dört yıl sonra yapılan bu uyarıyı kınıyorum. Hesaplarım kapandığından otomatik ödeme talimatlarını bu saatten sonra araştırmam imkansız. Ödeme merkezine gittiğimde 106 TL borç çıkardılar. Ana parayı ödemek istediğimi söylediğimde mümkün olmadığını söylediler.

Her şikayete aynı cevabı veren (Ctrl+C, Ctrl+V) Türk Telekom'dan yapıcı farklı bir cevap cevap bekliyorum.

Mehmet 63 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet18 Eylül 2013

    İlgili birimle görüşülmüş olup, ödenmemiş fatura uyarılarının otomatiğe bağlanarak daha kısa sürede müşterilere iletilmesi konusunda uyarılmıştır. Sonuç olarak faiziyle beraber borcu ödemiş bulunuyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön