02 Eylül 2013

TTNET Yıllar Sonra Fatura Gönderdi!

2009 yılı Ocak ayında iptal ettirmiş olduğum TTNET ADSL aboneliğimle ilgili 12.02.2009 tarihinde iptal ettirdiğim gerekçesi ile 41.75 TL (gecikme borcu hariç) borcum olduğunu içerir yazı aldım. Ancak üzerinden yaklaşık 5 yıl geçtiği halde bu güne kadar böyle bir borcumun olduğu tarafıma bildirilmedi ve ayrıca aboneliğimi iptal ettirirken tüm borçlarımı ödedim.

Ayrıca iptal tarihim 12.02.2009 değildir. Çok daha önceki bir tarihtir. Kayıtlarda mutlaka bir hata olmuştur. Çünkü o tarihte başka bir ilde yeni bir işe başladığım için iptal işlemini yapmam mümkün değildir. Bu nedenle sehven tahakkuk ettirildiğini düşündüğüm bu borcun iptal edilmesi gerekmektedir.

Kerem 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön