02 Eylül 2013

TTNET Yıllar Önceki Fatura!

TTNET' i bundan 2. 5 yıl önce kapattırdım ve hiç bir borç kalmadığını söylemişlerdi. Geçenlerde ise eve fatura geldi ta 2. 5 sene önceden kalmış bir fatura. Faturada gecikme zammı hariç fiyat yazıyor. Şimdi düşünürsek neden zamanında değil de şimdi geliyor bu fatura ve neden gecikme zammı yazmıyor? 2. 5 yılın gecikmesini ödemek zorunda mıyız? Kendi abonelerini kendileri kaybediyor ve baktılar ki gelmeyecek bu aboneler?

Arkalarından ek fatura çıkarıyorlar. Ben bu faturayı ödemek zorunda değilim çünkü bana hiç bir borç kalmadığını söyleyen şirkette Türk Telekom du. Lütfen bu şikayetimi dikkate alın ve gereğini yapın.

Ahmet 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön