05 Eylül 2013

TTNET Yıllar Önce Borcunu Ödeyerek Kapattığım Hatta Borç Çıkarttı!

2007 aralık ayında borcunu ödeyerek kapatmış olduğum 1861****2 hesap numaralı ADSL hattıma faizi hariç 69 TL borç çıkarttılar. 13 Eylül'e kadar ödemezsem hakkımda yasal işlem başlatacaklarmış. Soruyorum;

-Borcu ödemeden nasıl hat kapatılır.
-Sistemde bile gözükmeyen borcu ben nasıl ödeyeyim.
-Ödenmemiş borcum yok ama madem var olduğunu idda ediyorsunuz neden 6 yıl bekliyorsunuz.
Bu durumda mağdur olan siz misiniz yoksa ben miyim? Yapmış olduğunuz hak edilen bir parayı istemek değil, haksız kazanç sağlamak.

Yapmış olduğunuz bu yanlışlığın düzeltilmesini istiyorum.

Sinan 73 Okunma

Cevaplar

  • Sinan 10 Eylül 2013

    Müthiş bir bilgilendirme yapılmış öyleki sistemde böyle bir borcun neden gözüktüğü tesbit edilememiş fatura hangi aya ait olduğu,neden gönderildiği belli değil.Söylenen ttnet müdürlüğüne müracaat etmem.Hiçbir soruya cevap veremeyen ama burada sanki sorunu çözmüşler gibi atıp tutan ttnet müşteri temsilcilerine yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum!

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön