08 Mayıs 2015

TTNET Yetkilileri Fatura Anlaştığımız Gibi Gelmiyor!

TTNET'e abone olurken özellikle telefonda sormama rağmen ve geçen beni arayıp sizi yanlış tutardan abone yapmışız biz telefondaki taahhüt üzerine anlaştığımız tutardan devam edeceğiz derken, hala kafalarına göre fatura gönderiyorlar. 2. ay olacak şimdiden bin kere pişman oldum. Ne kadar ciddiyetsiz, kurumsallıktan uzak bir çalışmadır bu. Koskoca TTNET anlaştığımız taahhüt tutarında durmuyor. Ben sizinle uğraşmaktan bıktım, mümkünse her şeyinizi geri alın müşteriniz olmak istemiyorum.

Zafer 119 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 08.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön