TTNET Yetersiz Hizmet!

Veysel B. |

Yaklaşık 2 yıldır kullandığımız 8 mbite kadar olan internet paket hızımı sorunsuz alıyordum. Geçtiğimiz hafta modem arayüzünden internet hızımın 4 e sabitlendiğini gördüm. Gerekli görüşmelerden sonra özür dileyerek hızı normale getirdiler. Takdir edilir ki bununda bir maddi yani var. Söylediğine göre teknik ekibin arıza kaydı açmamasından dolayı fatura ile ilgili bu tarz bir işlem yapılmıyormuş. Arıza kaydı bırakılmaması benim problemim değil! Sonuçta uzun süredir yaşanan bir problem var ve sorumlusu TTNET. Bu durum firmanın açığıdır. Defalarca kez görüştüm fakat anlamamakta ısrarcı bir firma politikasıyla karşı karşıyayım.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ağustos
  16:42

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Veysel B.
  12 Ağustos
  12:15

  1.5 haftadır aynı şeyleri duyuyorum.!

 • 12 Ağustos
  12:03

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.