29 Mayıs 2014

TTNET Yetersiz Bilgilendirme Ve Haksız Kazanç!

TTNET'e ilk abone olduğumuzda 2 ay ücretsiz daha sonra 10 ay 40 tl. 2. yıl normal fiyat olan 60 tl olacak dediler. Şimdi 102 tl fatura geliyor. Sorduğumda ne olduğunu bilmediğim bir servise abone olduğumu söylediler, iptal edin dedim etmediler.

Böyle bir hizmette almıyorum. Sabit IP adresi 4 tl idi 9 tl ye çıkarmışlar. Bu bir haksız kazançtır.
40 tl'ye sınırsız internet diye reklam yapıyorlar 102 tl fatura gönderiyorlar. Sonradan yaptıkları aboneliklerimin iptalini ve fazla yapılan tahsilatların iadesini ve sabit IP fiyatına neden % 120 zam yaptıklarının izahını istiyorum.

Selamettin 504 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön