20 Kasım 2013

TTNET Yeterli Hızı Sağlamıyor!

İlk abone olduğum günlerde hızından son derece memnun olduğum TTNET ne hikmetse son 2 haftadır hızımı 2.6 mb'e çekmiş durumda. 13 defa arıza kaydı bıraktım. Ekiplerin geldiğinden bilgim var ama neden kaynaklandığını söylemek için arama nezaketinde bile bulunmadılar. TTNET müşteri hizmetleriyle her akşam yaptığım telefon görüşmesinde sistemlerde bir güncelleme var, ilerleyen saatlerde tekrar arayın cevabı alıyorum.

Aradan 4 gün gibi bir süre geçiyor ve tekrar arıyorum yine aynı fasıl. TTNET ya sözleşmede vaad ettiği hızı sağlasın ya da sözleşmeyi iptal etsin.

Fazıl 56 Okunma

Cevaplar

  • Fazıl23 Kasım 2013

    gelip baktınız saolun ama geçen seneki hızımın yarısı bile değil ..

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön