25 Mart 2013

Ttnet Yeter Artık Müşteri Hizmetlerine Para Ödemekten Bıktım!

Artık sıkıldım...
2 sene boyunca sıkıntısız kullandığım internet hattını, geçen Haziran ayında bozdular ve 2 mbps'den fazlasını kaldıramaz hale getirdiler. Sustum.

Ama 1 aydır, internet hızımı kafalarına göre 4 Mbps'e yükselterek, internetimin sürekli olarak kopmasına neden oluyorlar ve ben hergün ama hergün bağlantımın 2 Mbps'e düşürülmesi için telefon açmaktan telefon faturalarıyla başbaşa bırakılıyorum.

Artık sıkıldım. Bana verdiğiniz hizmetten de bıktım, size ödediğim faturalardan da bıktım.
Taahhüdün cezası neyse ödeyip hepinizden kurtulacağım. Telefon faturalarımı da geri ödemeniz için tüm yetkili mercilere başvuracağım. Burama kadar geldi!

Tufan 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Yapılan görüşmede probleminin giderildiği bilgisi alınmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön