29 Haziran 2015

TTNET Yeter Artık Lütfen!

Daha öncesinde de buraya yazdığım ve uzun uğraşlar sorunu çözdüğüm sorun bugün itibariyle tekrar başladı. 16mb internet sahibi olmama rağmen aldığım hız değerleri; Download:0,68 Mpbs Upload:0,39 Mpbs. İşin daha da ilginç olan kısmı bu sadece bende değil arkadaşlarımda da aynı şekilde. Yani genel bir problem. Ancak bunu müşteri temsilcisine ilettiğimde Adil Kullanım Kotasını aştığım için yardımcı olamayacaklarını dile getiriyorlar. Şimdi soruyorum size; Adil Kullanım Kotasını aştım diye ben artık sizden hizmet alamayacak mıyım? Ya da sorunuma çözüm bulmayacak mısınız? Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti?

Hüseyin 133 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 30.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön