28 Mart 2013

Ttnet Yeter Artık Aramayın!

Türk Telekom adsl kullanıcısı abonesiyim ve her hangibir taahhüt vermeden standart ücret üzerinden internet hizmet alıyorum. Ancak her hafta bazen haftada bir kaç kez tam yemek saatinde hep cep telefonumdan hem ev telefonundan Türk telekom tarafından taciz ediliyorum.

Üstelik cep telefonunda açtığımda kimsede konuşmuyor hemen ardından ev telefonu çalıyor. Israrla kampanya filan istemiyorum, taahhüt de istemiyorum dememe rağmen düzenli olarak zamanım çalınıyor, huzurum bozuluyor.Lütfen artık beni aramayın, taahhüt filan istemiyorum. 444075 numarasının engellenmesi için yasal bir süreç varsa onu başlatmak istiyorum. Bıktım artık.

Cüneyt I. 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön