07 Mart 2013

Ttnet Yeter Artık!

Bıktım artık Ttnet'in mantıksızlıklarından ya download hızımız düşer ya interneti kullanamayız yada online oyun oynarken ping sorunu yaşarız Ttnet'in kendi sayfasına yazdım defalarca ama sadece günü kurtarmak oldu yaptıkları iş. İstanbul'daki internette Ttnet kahrettim artık bıraktım Ttnet personeli geliyor elinde bir cihazla sinyali kontrol ediyor ilk seferde kablolarda sorun var diyor değiştiriyorum sorun çözülmüyor tabi ki ikincide geliyor modemden diyor onuda değiştiriyorum ama yine aynı en son bıraktım.

Ankara'ya geldim burada da ping sorunu var oyun zehir oluyor. Oturduğum semt Ttnet'in tekelinde ne Uydunet var ne fiber nede Turkcell Superonline hizmet veremiyorsanız yapabilecek birisi yapsın.

Aşur 47 Okunma

Cevaplar

 • Aşur11 Mart 2013

  TTNET açıklama bekliyorum hala ben sorunun sizden kaynaklı olduğunu kanıtladım.Neden hala çözülmedi bu problem bahaneniz ne şimdiki çözemiyorsanız sözleşmemi iptal edin bende adam akıllı bir internet alayım.Sizin bu yaptığınız insanları parasıyla rezil etmek başka hiçbirşey değil.!

 • Aşur10 Mart 2013

  Bilgilendirme yapıldı arayan kişi bana Ping ne demek onu anlatmaya çalıştı ama benim sorunum çözülmediği gibi daha da kötü oldu oyuna giriyorum ping 1000 e çıkıyor.internet kopup geri geliyor. cmd üzerinden google a ping atıyorum orda da aynı problem minimum 83 max 1058 isterseniz kaydedip gönderebilirim.oyun serverları ya da benim bilgisayarımla ilgili bir problem değil tamamen TTNET A.Ş denen şirketin problemi.Benim problemim hala devam ediyor.24 saat içinde düzelmezse gidip mahkemeye vereceğim yeter artık ya resmen insanları sömürüyorsunuz.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön