02 Ağustos 2013

TTNET Yerine Getirilmeyen Vaad!

TTNET 'e temmuz ayının 18'nde üçlü paket başvurusu yaptım. Fakat Tivibu'nun 7 gün içinde kurulumu gerçekleşecek denmesine rağmen hala kurulumu gerçekleşmedi. 4 sefer müşteri hizmetleri ilkinde gün içerisinde arayacak randevu alacaklar dendi. Fakat arayan soran yok. Başvurum 4 sefer telekom tarafından iptal edilmiş, bana herhangi bir dönüşü olmadı.

Kaç kere notlar düşüldü takıp numaraları verildi ama boş tekrar aradığımda "en kısa zamanda sizi arayacaklar" dendi. Beni boş bir vaad ile yanıltıp sözleşmeye imza attırmış durumdalar. Sözleşme gereğini yerine getirmiyorlar. Bir işe yaramayan takip numarası verip duruyorlar, güvenilirlik konusunda Telekom büyük bir ders verdi bana.

Gökhan 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Gökhan 06 Ağustos 2013

    Hala bu en kısa sürenin dolmasını bekliyorum ne kadar normal degilmi teknik servis gibi 30 iş günü de bunu bekleriz şikayeti yazdıgım günkü arıza kaydındanda ses seda çıkmadı 5. kez iptal olursa kesinlikle bilgilendirilcekmişim altı çizilerek söylenmişti ama ttnetin durumu ortada ayı dolacak kullanamıyorum hala ama ücrete tabi sözleşmem ellerinde siz siz olun kesinlikle alternatif firmalara yönelin TELEKOM'U bu kadar ciddiyetsiz başı boş bir kurum haline getirenler utansın ilk faturalandırma sürecinden sonra faturamla beraber tüketici mahkemesine gidecegim sonucu tekrar burada yayınlayacagım

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön