25 Mart 2013

Ttnet Yeni Üyeyim Teknik Ekip Kurulumu Tam Yapmadan Bırakıp Gitmişler

11.03 2013 tarihinde Ttnet 3'lü Avantaj Kampanya'sına başvuru yaptık. 7 gün içerisinde kurulum için geleceğiz demelerine rağmen 21.03.2013 tarihinde kurulum için geldiler. Geldiklerinde sadece modemi fişe takıp splitter'in olmadığını söyleyip kurulum yapmadan gitmişler. Ben de eve giderken splitter'i kendim temin ettim. Fakat eve geldiğimde splitter'in modemin kutusunda olduğunu fark ettim.

Sonra kurulumu kendim yapmaya çalışsam da başarılı olamadım ve Ttnet'in müşteri hizmetlerini aradım. Telefonda çözemeyip beni, kendi verdikleri modemin markası olan firmaya aktardılar fakat orada da telefonuma cevap veren olmadı. Onca gün geçmesine rağmen ben Ttnet'in internetini hala kullanamıyorum.

Emrah 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön