05 Nisan 2013

Ttnet Yeni Modemimiz Gönderilmediği İçin Düşük Hızda İnternet Kullanımı!

Fiber Optik kablolarla aldığımız (fibernet) internetimiz için normal modemler kullanılmadığını öğrendik. Fakat bizi Fibernete tarifesine nakil ederlerken böyle bir bilgi vermemişlerdi. Bu durumu ez geçiyorum. Biz öğrendik ve neredeyse 2 ay önce fiber net modemi ile değişim istedik fakat koskoca Ttnet'in elinde 2 aydır modem olmadığı bilgisi veriliyor. Bence Bu durum hiç mantıklı değil.

Emre 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön