18 Kasım 2013

TTNET Yeni Binamıza Hat Çekmiyor!

Türk Telekom Müdürlüğüne,

Sokakta hat var fakat binamız yeni fakat internet çekmiyorlar,getirmiyorlar. Bina olarak belki 30-40 kere dilekçe ve başvuru yaptık 4 aydır TTNET internet hattı çekmiyorlar ve internetsiz kaldık. İnternet yok ve hiç bir işimizi düzenli yapamıyorum, derslerimi takip edemiyorum. Ayrıca taahhüdümden dolayı 4 ay kullanmadığım halde 4 x 67 TL 250 TL civarında bir ücret ödedim. Artık hattın çekilmesini istiyorum.

Kerim 47 Okunma

Cevaplar

 • Kerim 22 Kasım 2013

  tüm binada oturanları 4-5 aydır mağdur etti

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Kerim 19 Kasım 2013

  ya ben bu mesajı TTNET'e yazmıyorum. Mesajın Türk Telekom Müdürlüğüne iletilmesini istiyordum ve mesajda da bunu belirttim. Çünkü TTNET arayacak biz ilgilenmiyoruz diyecek yine daha önce aynı şekilde bir çok kez aradım TTNET'i biliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön