20 Kasım 2014

TTNET Yeni Bina Şebeke Bağlantısı!

100. yıl 1009. cad. No:86 Merkez / Karabük 'te binanın Türk Telekom tarafından kabloları çekildi fakat şebeke verilmesinin 15-20 gün kadar süreceği belirtildi. İnternet erişimi sağlayamadığımız için mağdur durumdayız.bu durumla ilgilenilmesi için Karabük Türk Telekom'a gidip görüştüğümde ise ilgilenmediler. Binanın Türk Telekom kutusu ve kablosu her şeyi mevcut, fakat şebeke verilmesi için bu kadar uzun bir süre bekletilmesi abonelerin mağdur bırakılmasından başka bir şey değildir. Konuyla ilgili en kısa sürede ilgilenilmesini istiyorum.

Ahmet 94 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön