17 Eylül 2013

TTNET Yeni Abonelik İptal Olmuş Haber Vermiyorlar!

İzmir Fuarında TTNET standında sınırsız internet+Ev Telefonu+Tivibu 45 TL, Bizim yalın internetimiz var buna geçebilirmiyiz evet geçebilirsiniz... Kağıtlar imzalandı sizin adrese fiber yok hipernet olacak tamam.

12.10.2013'te mevcut internetim kesildi 2650542 diye bir hat bağlanmış bizde yeni hat bağlandığı için bekledik 5 gün geçti ne çevir sesi var ne internet arıza kaydı için aradım böyle bir hat yok dediler. Bizim yeni abonelik var ne zaman bağlanır diye sorduk yeni aboneliğiniz alt yapı yüzünden iptal olmuş dediler.

Eski aboneliğimi de kullanamıyorum çünkü yeni hatta bağlanmış o hatta çalışmıyor. Ben arıza için aramasam haberim olmayacak 10 metre alt yapı çekemiyorsa hiç çekmesin iptal olsun hepsi.

Serhat 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön