20 Mayıs 2013

Ttnet Yeni Aboneleri Düşündüğü Kadar Eski Aboneleri Düşünmüyor!

Ben, Ttnet kurulduğundan beri abonesiyim. Başlıkta olduğu gibi Ttnet, eski abonelerini düşünmüyor. Eski abonelerine kampanya yapmıyor demiyorum. Ancak yeni abonelere sunduğu kampanyalar kadar eski abonelerine sunmuyor. Eski abonelerini elinde tutması gerekirken izlediği politika yanlış.

Örnek vermek gerekirse; "10 Ay %50 İndirim" adlı kampanya sadece yeni abonelere.Bu tür kampanyaların biz eski abonelere de sunulmasını istiyorum.

Kevni 20 Okunma

Cevaplar

  • Kevni 28 Haziran 2013

    TTNET ile şahsım arasında yapılan çeşitli dönem taahhütlerde 8 m/bit hız söz verildiği halde bu değerin üçte biri kadar bir hizmeti bile asla alamadım. Başka bir şey yazmaya sanırım gerek yok...

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön