03 Eylül 2013

TTNET Yazlık İnternet Bağlattığıma Pişman Ettiler!

Ben TTNET yazlık internet kullanıcısıyım. Yani toplasan 2 ay kullanıyorum. İnternet açıldığından beri çok yavaştı. Hız testi yaptım olması gerekenin 8'de 1'i hızda. Şu anda dosya indirme hızım saniyede 30-40 arası gidip geliyor. Yanlış okumadınız otuz-kırk. Yani bir sıfır filan eksik değil.

Bu sebeple müşteri hizmetlerini aradım. Temsilci aynen şu cümleyi kurdu; "evet bağlantınız gerçekten çok zayıf görünüyor." Daha sonra bir kaç yöntem denedi olmadı. Biz sizi bilgilendireceğiz dedi ve kapattık. O gün bugün ne telefon geldi ne mail. İşin komik yanı yazlık internet sürem neredeyse dolacak hala telefon bekliyorum.

Mehmet 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön