05 Eylül 2014

TTNET Yavaşlıktan Kullanmak İmkansız!

Kasım 2013 de ilk 5 ay ücretsiz TTNET adsl için başvurdum, sonunda bağlamayı Mayıs 2014'te yapabildiler. Dolayısıyla ilk 6 ay bağlantı yapılmadığı halde, sanki interneti kullanabilmişim gibi Haziran ayından beri bana 94 TL'lik fatura kesip yolladılar. Yazın yoğun çalıştığımdan itiraz edecek vakit bulamadığım için faturaları ödüyorum. Ayrıca internet bağlantısı o kadar yavaş ki zaten kullanmak imkansız. Boşuna ödemiş olduğum faturaların iadesini ve TTNET aboneliğimin iptalini istiyorum. Aylardır boşuna 94 TL almasını bilen TTNET'in hizmet anlayışını kabul etmiyorum...

Rüya 425 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön