30 Nisan 2013

Ttnet Yavaşlık ve Sürekli Kopma Sorunu!

Bağlantımız çok sık olarak yavaşlatılıyor ve sık sık kopmalar yaşıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda önerdikleri tek çözüm arıza kaydı oluşturmak. Sonra da bant kaydından arayarak arızanız giderildiyse 1 i yok giderilmediyse 2 yi tuşlayın şeklinde oyalama taktikleri uygulamaktan başka uygulamaları yok.
Ttnet ve Türk Telekom tekel şımarıklığı ile insanları çok pahalı fiyata kalitesiz İnternet bağlantısına mahkum ediyor. Sürekli kesinti, taahhüt edilenin çok altında bağlantı hızı ve fahiş fiyat.

Sinan 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön