19 Nisan 2014

TTNET Yavaş İnternet'in Sebebi Santral Mesafesi!

TTNET 8 mb e kadar internet hizmeti adı altında santrale uzak olduğum bahanesi ile maksimum 1 mb internet hızına sahibim, Bu konuyla ilgili TTNET firması ile defalarca iletişime geçtim, Bağlı bulunduğum merkeze başvurmam gerektiği sorunu onların çözebileceği bilgisini alıp merkeze gitmem de sorunu çözmedi.

Aksine merkezdeki çalışan yapabilecekleri hiç bir şey olmadığını ve 8 mb İnternet parası ödeyip 1mb (maksimum) kullanmaya devam etmem gerektiğini söyledi. Bu durumda 1 mb kullandığım halde neden halen 8 mb hizmet alıyormuşum gibi bana fatura ediliyor? Sorunu çözemiyorsanız bu hizmetin bana fatura edilmesi gereken değeri bu mu?

Daniyal 111 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön