10 Ekim 2015

TTNET Yavaş İnternet ve Yüksek Ping!

Aylardan beridir internetim düşük hızda ve pingim yüksek ve kurumunuzda bu sorunu çözebilecek hiçbir kişi yok. Bu kadar basit bir şirketsiniz. Daha kaç defa şikayet ve bildirim yapmamız gerekli bu konuyu çözmeniz için. Neredeyse yıl olacak hala beceremediniz . Personel alırken hangi kriterlere göre değerlendirme yapılıyor? Benim yüksek ping sorunumu neden bünyenizdeki bir yetkili çözemiyor? Daha önce defalarca aramama veya şikayet etmeme rağmen düşük hızda internet ve yüksek ping sorununu çözemediniz. Ekte bulunan fotoğraftada görüldüğü gibi ayın henüz başında olmama rağmen yani A. K. K kotasını doldurmadan bana ulaşan hız. En kısa zamanda tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim.

Serhat 21 Okunma

Cevaplar

  • Serhat31 Ekim 2015

    Bu kadar rezil bir internet hizmeti görmedim ve sorunu çözebilecek herhangi birisi kurumunuzda bulunmuyor. 8Mbit sınırsız internet paketi kullanıyorum daha önceleri evime 7 Mbit ulaşıyordu şimdi ulaşan 1 Mbit bile değil yüksek ping sorununu çözemeyecek herhangi birisiyle konuşmak istemiyorum artık ve aldığın bütün ölçümleri tüketici hakem heyetine sunacağım ve bu ayıplı hizmeti kapattıracağım 1 yıldır size tahammül ettim artık etmeyeceğim aşağıdaki resimde son aldığım ölçüm (28.10.2015 saat 21:17)

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön