03 Mart 2015

TTNET Yavaş İnternet!

16 megabit hızında internet paketi satın aldım. Bana verdikleri hız 11 megabit civarında. Normalde 16 megabite yakın olması gerekiyordu, o da zor yani 10,8 filan gördüğüm hız. Kaç kere aradım arıza kaydı oluşturdular bir şey olmadı. Telefonla konuştuğum zaman müşteri hizmetindeki görevlide haklısınız en az 14 15 almanız gerekiyor diyordu. Nerede? Keşke alsam.

Birileri ilgilensin artık. Birileri aldığı parayı helal olarak alsın hak etsin, aldığı paranın karşılığında hizmeti tam versin. 24 ay da sözleşme imzaladım ne bileyim böyle yanıltacaklarını.

Ali 34 Okunma

Cevaplar

  • Ali 05 Mart 2015

    Evet haklılar bilğilendirme yapıldı. İnternet hız sorunu düzeltilmedi. Bilgilendirmede hızın artamayacağı savunuldu. Ben yılların TTNET kullanıcısıyım 512mgbit hızla başladım kullanmaya. Şimdi 5gb internet hızım verilmiyor. Tabi şikayetçi olacağım. Ben bilirim 512mgbit ile bağlanmanın ve 16gb hız ile bağlanmanın farkını. Ki sadece bilgilendirme yapıldı karşılıklı konuşuldu. Hızım yine aynı arkadaşlar. 16gb alıyorsunuz gelen hız en fazla 14 görür o da server a yakınsanız kablonuz yeni ve iyiyse.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön