22 Ekim 2015

TTNET Yasal Süre Sözleşmede Kaldı!

12.10.2015 tarihinde TTNET'e başvuru yaptım. Tarafıma belirtilen yasal süre 7 gün içerisinde internet bağlanacaktı fakat yasal süre dolduğunda TTNET'i aradım. Neden hala bağlanamadığını sorduğumda bölgenizde port dolu ve müdürlüğe giderek dilekçe vermemizin gerekli olduğu söylediler, benim neden böyle bir şeyle uğraşacağımı sorduğumda sürecin böyle olduğunu söylediler. Sonrasında ise müdürlüğe gittiğimizde bana buraya gelmemizin gereği olmadığını söylediler ve internetin açılma sürecinin toplamında 21 günü bulabileceğini belirttiler. Madem ki yasal süre 7 gün benim internetimin açılmamasının nedeni sizce beni niye ilgilendirsin ben işlerimi okulumu ona göre ayarlayıp zamanımı kaybediyorum.

Emre 55 Okunma

Cevaplar

 • Emre 31 Ekim 2015

  12.10.2015 tarihinde yaptığımız başvuru hala sonuçlanmadı. Üzerinden 17 gün geçmesine rağmen internetimiz bağlanmadı acaba TTNET kendini nasıl affettirecek.

 • Emre 23 Ekim 2015

  Bir daha aramayi deneseydiniz

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasından aranmış ulaşılamamıştır. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön