08 Eylül 2014

TTNET Yasal Süre Doldu, Sonuç Yok!

TTNET'in 188**120 hizmet numarasına sahip müşterisiyim. TTNET nakil işlemleri ile ilgili 20 gündür cevap bekliyorum. Taşındım ve internet için nakil işlemleri başlatıldı. Yasal süre 15 gün ve 20 gün geçti hala TTNET' ten dönüş alamıyorum. İnterneti başka bir kuruluştan almak istediğimi belirttiğimde yasal süre dolmadı geçiş yapamazsınız dendi.

Yasal süre bitti anlaşmamızı fesh edelim dediğimde acil olarak durumunuzu not alıyorum, hemen geri dönüş yapacağız deniyor. Defalarca şikayet kaydı oluşturdum ve otomatik olarak problem çözülmeden sorununuz giderilmiştir mesajı geliyor. Fakat sorun hala çözülmüyor. Mağduriyetimin acilen giderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde başka firmayla anlaşacağım.

Hicran 142 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön