30 Ağustos 2014

TTNET Yaptığı Yanlışın Bedelini Müşteriye Ödettiriyor.

Temmuz ayında kampanyamın bitmesi vede yeni kampanya şartlarının bana uygun düşmemesi üzerine Telekom'a gidip TTNET aboneliğimi iptal ettirdim. Sonra gelen ikna telefonunda bir kampanyayı kabul ettim. Gelen ilk faturada taahhüt edilen miktardan fazlasını görünce şikayette bulundum. Bana dönüş sağlandığında "efendim kayıtlarınızı inceledik siz haklısınız arkadaşımız sizi yanlış bilgilendirmiş fazladan alınan 5 küsür TL iade edilecek ama sizi arkadaşın belirttiği kampanyadan yararlandırmamız mümkün değil isterseniz 5 küsür TL fazla olan bu kampanyaya dahil edelim" dediler. İyide bu kampanya olmasaydı tekrar aktif ettirmezdim ki. Şimdi benden alınan 3 aylık fatura kimin suçu?

Ömer 125 Okunma

Cevaplar

 • Ömer 17 Ekim 2014

  Haksız faturalar gelmeye devam ediyor.Mahkeme sürecini başlatacağım.TTNET müşterilerinin

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ömer 05 Eylül 2014

  hiçbir makul çözüm üretilmedi.yanlış bilgi verip olmayan kampanyayı satıp iptal edilmiş hattımı aktif hale getiriyorlar ardından kendi hataları olan bu durumu düzeltmek yerine benden gidip iptal işleminde bulunmamı istiyorlar.Bu arada 2 ay daha internetlerini satmış bulunmaktalar.Üstelik bunların hepsi kayıt altında.artık hukuki işlem başlatmaktan başka çare bırakmadılar.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön