18 Ocak 2014

TTNET Yaptığı Hatayı Düzeltmiyor ve Geri Adım Atmıyor

Abone olurken kampanyanın içinde Tivibu üyeliği de varmış fakat bizim konuyla ilgili hiç bir bilgimiz yok. Bunu ne satan ne de pazarlayan arkadaş söyledi bize. 250 sayfalık sözleşmeyi okumadan imzayı bastık tabi. Sözleşmede Tivibu üyeliği de yer alıyormuş. Her ay boyunca 5 TL ücret kesildi bizden hiç kullanmadığımız halde. Müşteri hizmetlerini aradım ve hiç kullanmadıysanız bunun iadesi mümkündür dedi ve benden IBAN numaramı isteyerek telefonu sonlandırdık.

Fakat geçenlerde tekrar arandım ve böyle bir iadenin mümkün olmayacağını söylediler. Siz firma olarak müşteri temsilcinizin hatasını bile telafi etmeyen bir firmasınız. Yaptığınız ahlaka ve etik değerlere uygun değil. Yazık size.

Sefer 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön