25 Nisan 2013

Ttnet Yapılmayan Bağlantıyı İptale 200 TL İstiyor!

1 hafta önce gaflete düşerek bayiden 4 gb internet+modem kampanyasına başvuru yaptım. 2 gün sonra bağlantıyı yapmak için geldiler, fakat "elektrik sisteminde problem olduğu için bağlantıyı yaptık ama elektrikçi çağırıp sorunu çözün" şeklinde yönlendirildim.

Bağlantıyı aktif ettiklerini ama akşam yada ertesi gün bağlanabileceğimi de ifade ettiler. Ben de uğraşmamak adına,önce bayiye sonra da telekoma gidip bağlantıyı iptal etmek istedim. Bağlantı yapıldıktan sonra ki 10 dakika içerisinde bayiye gitmiş olmama rağmen,bağlantıyı iptal edersem, modem ve diğer ücretlerin alınarak, iptal edilebileceğini söylediler. Yaklaşık 200 tl bir miktar çıkardılar iptali için. Bu kadar kötü bir firma olamaz.

Bilge 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön