07 Şubat 2014

TTNET Yapılan Yanlışlık Yüzünden 400 TL Talep Ediyor!

Yeni kurduğum şirket adına İnternet üzerinden başvurusunu yaptığım 2 adet telefon ve 1 adet İnternet hattı ile ilgili Türk Telekom tarafından yapılan yanlışlık yüzünden benden 400 TL talep edilmektedir. Genel Müdürlüğü, Müşteri hizmetlerini defalarca arayıp yanlışın düzeltilmesini istediğim halde de düzeltmemeleri.

Üzerine de evraklarda usulsüzlük yaparak (Adıma form doldurulup imzamla alakası olmayan bir imza atılarak.) Aboneliğimin şirket değil şahıs adına açıldığına dair kendilerince kanıt yaratmaları. Ekteki taramalarda kanıtlar açıkça belli olmaktadır. Sorunun en kısa sürede çözülmesini aksi halde yasal yollarda başvuracağımı bilmenizi isterim.

Yusuf 131 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Yusuf07 Şubat 2014

    Çok ilgileniyorsunuz sanki...

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön