TTNET Yapılamayan Nakil!

Ömür Ş. |

11.02.15 tarihinde TTNET Müşteri Hizmetlerini arayarak hattımın aynı site içerisinde bulunan başka bir bloka nakil yaptırmak istedim. Müşteri temsilcisi arkadaş 15 dk. kadar telefonda beklememe rağmen nakil işlemini yapamadı ve TTNET il müdürlüğüne gitmemi istedi.

17.02.15'de gittim oradaki temsilci arkadaş çağrı merkezinden yapılabilirdi arkadaş yeniydi yapamadı sanırım gibi bir savunmada bulundu ve nakil başvurumu aldı. Nakil başvurusu üzerinden 1 hafta geçtiğinde hala neden nakil yapılmadığını öğrenmek için çağrı merkezini tekrar aradım ve ilk seferde nakil başvurusunu iptal ettiğimi ve 17.02.15'de başvuru yaptığımı söyledi durumun öyle olmadığını anlattığımda sürekli savunma halinde şikayet kaydı açtı. Hala internetim bağlanmış değil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mart
  13:18

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Ömür Ş.
  10 Mart
  11:34

  Problemim hala devam etmektedir.

 • 07 Mart
  10:07

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.